website templates

Naše nabídka


Uvedené masáže lze jakkoliv kombinovat dle přání a potřeby klienta.
Pro potěšení vašich blízkých máme v prodeji dárkové poukazy.

Mobirise

KLASICKÁ SPORTOVNÍ A REKONDIČNÍ MASÁŽ

výrazně uvolňuje napjaté svalstvo, zlepšuje chemické pochody v buňkách kůže a podkoží, dochází při ní k odplavování odpadních produktů z těla. Klasická masáž je vynikající prostředek k odstranění bolesti a napětí v těle, dokáže navodit lepší náladu a celkově přispívá k tělesnému i duševnímu zdraví.

Mobirise

HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI LOMI

je už odpradávna praktikovaná na Havajských ostrovech. Základy této masáže spočívají na použití speciálních pohybových technik, které svou rytmikou a energickým potencionálem mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Technika je pomalá a připomíná vlny na moři, havajská masáž „Lomi Lomi“ (volně můžeme přeložit jako „laskavé ruce“) a dochází při ní k hluboké relaxaci a regeneraci tkání, k propojení fyzické, emoční i psychické úrovně.
Havajská masáž se doporučuje pro stimulaci krevního a lymfatického oběhu, odstraňuje svalové napětí, bolest a únavu, uvolňuje kloubní spojení a pomáhá také při detoxikaci organismu.

Mobirise

HORKÉ LÁVOVÉ KAMENY

Lávové kameny je jedna z nejlepších terapií na odstranění stresu, a pomáhá při bolestech zad a kloubů. Doporučujeme především lidem, kteří jsou pod stálým časovým tlakem. Představte si teplo přicházející z vulkanických kamenů do ztuhlých svalů, kombinované s masáží. Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl a tím zbavují stresu a napětí. Masáž horkými kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. K této masáži se využívá speciálních lávových kamenů, které výborně akumulují teplo a zároveň se díky tomu uvolňují některé ionty kovů, přispívající k urychlení regenerace tkání. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Tato vlastnost je využívána k odstraňování blokád důležitých bodů na meridiánech a rozproudění energie v celém lidském těle. Po této masáži prostoupí vaše tělo krásné uvolnění a hluboký pocit tepla a relaxace.ší náladu a celkově přispívá k tělesnému i duševnímu zdraví.

Mobirise

TĚHOTENSKÁ MASÁŽ

Masáže pro těhotné představují prospěšnou a uklidňující terapii, zmírňující nepříjemné fyzické pocity, k nimž v těhotenství dochází. Minimalizují vnější známky napjaté kůže, zmírňují zachycování tekutin v těle, uvolňují stres a napětí ve svalech a kloubech způsobené vyšší hmotností. S rostoucím bříškem je nadměrně namáhána páteř i okolní svalstvo zejména v křížové oblasti, což má za následek bolesti zad. Odstraňovat napětí ve svalech v celé oblasti zad a šíje je možné jemnými hmaty, které svalstvo uvolňují a prokrvují. K podpoře krevního oběhu, snižování možnosti otoků, křečí a k prevenci křečových žil, se používají hladké a plynulé hmaty v oblasti kotníků, předních partií lýtek a stehen. Jemná masáž bříška je velmi uklidňující pro maminku i její dítě a pomáhá zmírňovat pocity napětí v těchto partiích. Zvláštností této masážní techniky je to, že působí jak na ženu, tak na dosud nenarozené dítě. Pravidelná masáž ulehčuje průběh těhotenství i porodu.

Těhotenskou masáž dělá Iveta.

Mobirise

CELOTĚLOVÁ LYMFATICKÁ MASÁŽ

jedná se o speciální techniku masáže, během které se odplavují toxické látky a škodliviny z těla. Lymfatické masáže jsou vhodné pokud trpíte na otoky nohou, nedaří se Vám zhubnout, cítíte únavu, jste vystaveni dlouhodobému stání nebo sezení. Lymfatická masáž zlepšuje stav kůže (vhodné při celulitidě), uvolňuje napětí z celého těla. Pokud lymfa správně proudí, zvyšuje obranyschopnost organismu.

Mobirise

BREUSSOVA MASÁŽ

jemná, citlivá, energetická masáž zad a páteře. Výrazně uvolňuje tělesné i psychické blokády. Dalším přínosem je také regenerace a výživa meziobratlových plotének. Masáž tak ulevuje bolestem v oblasti kříže a beder. Pravidelnou masáží dochází k obnově funkcí zdegenerované ploténky.

Mobirise

PÁROVÁ MASÁŽ

Chcete ušetřit čas, nebo si vychutnat masáž společně s manželem, parterem, či kamarádkou? Právě pro vás nabízíme velmi oblíbené párové masáže, ve stejném čase vás namasírujeme společně. Po domluvě na recepci hotelu je možná i kombinace s luxusním wellness vedle masérny. Lze využit i dárkový poukaz jako dárek k svatbě, Valentýnu, nebo jen potěšit své blízké.


Na všechny uvedené techniky jsou k nahlédnutí certifikáty přímo v masérně.

Adresa

V Lomech 11
Plzeň

Kontakt

Iveta Pravdová: 728 454 111 
Jan Pravda: 604 669 397