how to create your own website

O nás

Mobirise
Jsme manželský pár Iveta a Jan Pravdovi. Nabízíme kvalitní masérské služby v příjemném prostředí hotelu Panorama u Košuteckého jezírka.
Oba se celoživotně věnujeme otázkám osobního a spirituálního rozvoje a zdravého životního stylu a tyto naše získané zkušenosti promítáme i do naší práce.

Věříme, že lidské tělo je dar a je třeba o něj pečovat a masáž je jedním z prostředků, které tady jsou již tisíce let, jako osvědčená léčebná metoda. Vnímáme masáž jako nástroj, který uvolní tělo a mysl a může nás spojit i s naším vnitřním světem. Nezřídka se stává, že zrovna při masáži si klienti vybaví určité životní téma, o kterém si chtějí popovídat a tím ho v sobě uvolnit, nebo naopak si celou masáž vychutnají v klidu a tichu, jen s relaxační hudbou a vůní.

Vždy respektujeme přání klienta. Při naší práci propojujeme celou řadu masérských technik, dle potřeby klienta.

Dáváme přednost kvalitě, před kvantitou, z tohoto důvodu objednáváme maximálně tři klienty denně. Jsme přesvědčeni, že i přes technické vymoženosti dnešní zrychlené doby, není vymyšleno nic lepšího než lidský dotek.

Před nebo po masáži lze využít infrasaunu přímo v masérně, nebo svůj relax prodloužit a zkombinovat s moderním wellnesem hned vedle masérny, kam můžete přejít jen v županu:-)

Spolu s hřejivou atmosférou, lidskostí, ručně sbíranými bylinkami v čaji se na Vás budeme těšit…

Iveta a Jan
Adresa

V Lomech 11
Plzeň

Kontakt

Iveta Pravdová: 728 454 111 
Jan Pravda: 604 669 397