free bootstrap templates

Doplňující techniky

Mobirise

BAŇKOVÁ MASÁŽ

Masáž baňkami je starověká čínská metoda, známá již přes 3000 let a dodnes velice uznávaná a rozšířená. Tato technika je jedna z nejúčinnějších na ztuhlé svaly, partie zad a krku, ale i na onemocnění trávicího, dýchacího a pohybového aparátu. Přináší velkou úlevu při napětí v oblasti páteře – způsobené narušením funkce vnitřních orgánů. Nepřímo působí přes jednotlivé reflexní zóny na příslušné orgány. Dochází k odstranění jedů z tělních tekutin a lepšímu prokrvení tkáně. Dle potíží se baňky buď přikládají na určitá místa nebo se s nimi masíruje.

Mobirise

REFLEXNÍ TERAPIE CHODIDEL

Pomocí této metody můžeme ovlivnit reflexní body na plosce nohy, které pozitivně působí na celé tělo. Obrazy všech orgánů, žláz a ostatních části těla, včetně páteře, kloubů a svalů, se promítají právě na plosku nohy. Technikou reflexního působení na příslušná místa na plosce nohy můžeme pozitivně ovlivnit veškeré procesy v těle. Jejich správnou stimulací je možné, díky zvláštním reflexním spojům, zásadně ovlivnit zdravotní stav. Podle citlivosti konkrétních bodů lze usuzovat stav jednotlivých orgánů. Lze tak zjistit, které systémy organizmu jsou vyvedeny z rovnováhy, ihned je také ošetřit a harmonizovat jejich činnost. Vychází z komplexu vytvořeného akupresurou, reflexní zónovou terapií, manuální terapií kloubů a svalů.

Mobirise

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

Indická masáž hlavy není pouze masáží hlavy. Procedura ošetřuje rovněž šíji, paže a obličej, a to vsedě či vleže přes lehké oblečení. Jde o jemné léčivé působení, které může významně pomoci také při bolestech očí, hlavy a při migrénách. Odstraňuje každodenní stres, zlepšuje koncentraci, kvalitu vlasů, pomáhá od deprese. Procedura celkově blahodárně působí na psychiku, navozuje pocit zdraví, klidu a duševní pohody.

Mobirise

MASÁŽ GUA-SHA-STAROVĚKÁ ČÍNSKÁ MASÁŽ

jedná se o jednoduchou léčebnou metodu s vysokou účinností. Pracuje s meridiány, akupunkturními a reflexními body. Pracuji s GuashaGreenworld z černého turmalínu, který má okmažité infra účinky a současně vnáší do jádra buňky bílé světlo, pročišťuje krev, zlepšuje krevní oběh, uvolňuje ztuhlé svaly, odstraňuje bolest a detoxikuje. Masáž gua-sha zlepšuje stav pleti tím, že odstraňuje toxiny, pigmentaci či akné, čímž dochází k omlazení pokožky.
Má příznivý vliv i na nervový systém, zlepšuje spánek, zmírňuje úzkost a zlepšuje chuť k jídlu zhoršenou v důsledku nervových poruch.

Mobirise

MASÁŽ OBLIČEJE

Na obličeji je mnoho nervových zakončení a hojně zastoupen lymfatický systém. Tato masáž vnáší do života dobrou náladu a v neposlední řadě také při pravidelné aplikaci vypíná a prokrvuje pokožku. Je zcela častým pravidlem že se u této masáže usíná. Není to nic neobvyklého, protože se také zpracovává oblast spánků, a když se použije také tepla lávových kamínků, je o mimořádný zážitek postaráno.